Konkurs świąteczny!!

Kto lubi prezenty?
 
Wszyscy którzy uwielbiają być obdarowywani mają okazję wygrać wspaniały fotokalendarz*. Każdy będzie mógł samodzielnie go wykonać. Niesamowite jest to, że można zamieścić w nim zdjęcia swoich najbliższych. Może stanowić wspaniały prezent dla siebie, jak i najbliższej osoby. 

Co należy zrobić, aby wygrać? 

Nic prostszego, w dowolny sposób opisać swoje najpiękniejsze wspomnienie świąteczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Forma dowolna J

Swoje odpowiedzi można zgłaszać bezpośrednio w komentarzach, bądź wysyłać na maila ksiazki.natali@gmail.com. W konkursie może wziąć udział każdy. Osoby, które nie mają bloga powinny zostawić swój adres mailowy w celu kontaktu z nimi.

Wyświetlanie kalendarze scienne, empikfoto.pl.jpgNa zgłoszenia czekam do 5 grudnia. Następnie wybiorę dwie osoby, który dostaną kod umożliwiający wykonanie fotokalendarza. A później zostanie tylko udanie się do Empiku w celu odbioru dzieła.

A teraz zabieram się za swój, więc niedługo podzielę się ze wszystkimi swoim cudem J

Wszystkim życzę powodzenia J
 
*Sponsorem nagród jest www.empikfoto.pl

1 komentarz:

  1. Moje najlepsze Święta to oczywiście mój ślub, który odbył się 25.12.2012r - najlepsze wspomnienia na zawsze. Był Mikołaj, była choinka, były prezenty i kelnerki przebrane za Mikołajki:) Cała rodzina i przyjaciele przy jednym stole! Było zimno, śnieżnie, ale cóż to był za klimat. Warto było trząść się z zimna w Kościele:) Tak to sobie wymarzyliśmy kiedyś i marzenie doszło do skutku, choć tak mało osób wybiera grudzień na wesele.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Recenzyjka , Blogger